Kontakt

I de djupa jaktskogarna i Länghem tre mil söder om Ulricehamn hittar du oss på Swedteam. Tveka inte att kontaka oss om frågor, synpunkter eller bara för ett samtal jaktintresserade emellan. På Swedteam har vi hela världen som vårt arbetsfält och nedan hittar du även våra agenter, spridda över olika världsdelar.

Ulf Segerqvist

Ulf Segerqvist
VD och ägare 0325 - 61 80 74
ulf@swedteam.com

Lars Rosenqvist

Lars Rosenqvist
Innesälj 0325 - 61 80 73
lars@swedteam.com

Stefan Tryggsäter

Stefan Tryggsäter
Säljare stefan@swedteam.com

Torbjörn Åkerman

Torbjörn Åkerman
Säljare 0325-61 80 71
torbjorn@swedteam.com

Annelie Johansson

Annelie Johansson
Ekonomi 0325 - 61 80 77
annelie@swedteam.com

Ulf Molander

Ulf Molander
Inköpschef 0325 - 61 80 72
molander@swedteam.com

Ulrika Ottosson

Ulrika Ottosson
Inköpsassistent 0325 - 61 80 75
ulrika.ottosson@swedteam.com

Rune Svensson

Rune Svensson
Lager 0325 - 61 80 76
rune@swedteam.com

Magnus Filipsson

Magnus Filipsson
Lager 0325 - 61 80 78
magnus@swedteam.com

Agenter

Belgien

Brubel B.V.B.A.
Buke 51
BE-9620 ZOTTEGEM

Telefon: 00 32 93605468 E-post: brubel@telenet.be Hemsida: http://www.brubel-safety.be

Danmark

Danska Jaguargruppen
Agedrupvej 22
DK-5320 Agedrup

E-post: t.svendsen@mail.tele.dk Hemsida: http://www.jaguargruppen.com

Estland

OÜ MS Auto
Pärnu mnt 48
EE-10119 Tallin

Telefon: 64 63396 Fax: 64 60010 E-post: info@matkatarbed.ee Hemsida: http://www.matkatarbed.ee

Finland

Oy HW-Company Ltd
Yrittäjäntie 6
67100 Kokkola

Telefon: +358 06 824 5700 E-post: info@hw-company.fi Hemsida: http://www.hw-company.fi

Frankrike

Markhor Consulting
Hameau de Romaneche
FR-01120 Montluel

Telefon: 33 4 78 066950 Fax: 33 4 78 066951 E-post: jp.mateo@wanadoo.fr Hemsida: http://www.markhor-hunting.com

Island

Thorn ehf
Box 4208
124 Reykjavik

Telefon: 568 0422 Fax: 588 9518 E-post: thorn@simnet.is

Kroatien

Dalmatinder d.o.o.
Sv. Petra Straog 33
HR-21000 Split

Telefon: 21488803 Fax: 21339953 E-post: dalmatinder@net.kr

Lettland

GMB Ltd
Rigas Str.208
LV-5202 Jekabpils

Telefon: 652 33 452 Fax: 652 33 420 E-post: gmb@apollo.lv Hemsida: http://www.huberts.lv

Litauen

JSC Baltic Arms
Konstitucijos Ave.12
2005 Vilnius

Telefon: 52 75 16 16 Fax: 68 73 15 15 E-post: alex@balticarms.it

Nederländerna

DJP agencies
Hertenlaan 12
NL - 9408 CV Assen

Telefon: +31 (0)592 - 398580 Telefon: +31 (0)6 - 53850585 E-post: info@djpagencies.eu Hemsida: http://djpagencies.eu

Norge

SWEDTEAM®

Telefon: +46(0)325-618070

Polen

Kaliber Sp. Zo.o
ul M Kolbego 16
PL-02-781 Warszawa

Telefon: 22 644 57 07/67 Fax: 22 6416046 E-post: kaliber@kaliber.com.pl Hemsida: http://www.kaliber.com.pl

Rumänien

Sasvari Safari & Impex HB
Hunyadi J 39
3561 Felsözsolca

Telefon: 46 31 33 01 070 Fax: 46 31 33 01 070 E-post: ferenc@sasvari.se Hemsida: http://www.sasvari.se

Ryssland

Baltic Gunsmith
Osjorna Str 31A
236 029 Kaliningrad

Telefon: 01 12 32 88 52 Fax: 01 12 32 88 52 E-post: colt7@lisr.ru

Ryssland

Kolchuga
3 Varvarka Street
109012 Moscow

Telefon: +7 095 234-3443 Fax: +7 095 232-3342 E-post: info@kolchuga.ru Hemsida: http://www.kolchuga.ru

Ryssland

J.S.C. Levsha
Novgorodskaya Street 27/A premises 14H, 17H
191 124 Saint-Petersburg

Telefon: 8123278288 Fax: 8123278216 E-post: import@levsha.spb.ru

Ryssland

Hunting World Company
Stavropolskaya 328 Street
350058 Krasnodar

Telefon: +7 861 234-3359 Fax: +7 861 234-3359 Hemsida: http://www.huntworld.ru

Schweiz

Hauptner Instrumente Gmbh
Riedwiesenstr. 11-13
CH-8305 Dietlikon-Zürich

Telefon: 01-805 99 11 Fax: 01-805 99 22 E-post: daniel.wittenhorst@hauptner.ch Hemsida: http://www.hauptner.ch

Slovenien

KOPTEX d.o.o.
Vodovodna Pot 11
Sl-5000 Nova Gorica

Telefon: 5 3308564 Fax: 5 3308666 E-post: gorica@koptex.com

Storbritannien

BushWear
7 Glen Tye Road, Edingale
FK7 7LH Stirling

Telefon: +44 (0)178 645 0404 E-post: trade@bushwear.co.uk Hemsida: http://www.bushwear.co.uk

Tjeckien

ZAHORI Rudel s.r.o.
Prerovska 38
768 61 Bystrice pod Hostynem

Telefon: 00420 573 379 670 E-post: ludmila.rudelova@zahorirudel.cz

Tyskland

Swedteam Deutschland GmbH
Markt 11
59227 Ahlen

Telefon: +49-(0)2382-916638 Fax: +49-(0)2382-916639 E-post: verkauf@swedteam.com Hemsida: http://www.swedteam.com/de

Ungern

Sasvari Safari & Impex HB
Hunyadi J 39
3561 Felsözsolca

Telefon: 46 31 33 01 070 Fax: 46 31 33 01 070 E-post: ferenc@sasvari.se Hemsida: http://www.swedteam.hu Hemsida: http://www.sasvari.se

Österrike

Swedteam Deutschland GmbH
Markt 11
59227 Ahlen

Telefon: +49-(0)2382-916638 Fax: +49-(0)2382-916639 E-post: verkauf@swedteam.com Hemsida: http://www.swedteam.com/de

1
1

Intresselista